Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenkler 0.60 mm galvaniz çelik veya çift cidarlı alüminyum olarak üretilir. 

Yüksek güvenlik gerektiren mekanlarda (Cadde üzeri lokasyonlu dükkan, mağaza vb.) çelik kepenk tercih edilmelidir. Çelik kepenkler %60' a yakın ısı ve ses yalıtımının yanı sıra %90' a yakın oranla güvenlik zaafiyetini ortadan kaldırır. Bu kepenk tipi minimum 80cm genişlik ve 1mt. yükseklikte, maksimum 8mt. genişlik ve 6mt. yükseklikte uygulanabilir. Çelik kepenklerde herhangi bir renk kısıtlaması bulunmamaktadır.  

Daha düşük oranda güvenlik ihtiyacı gerektiren mekanlarda (Avm içi, Otopark Garaj Kapısı vb.) daha sessiz çalışması açısından alüminyum kepenkler tercih edilebilir. Alüminyum kepenkler %80'e yakın ısı ve ses yalıtımı sağlar. Bu kepenk tipi çelik kepenklerde olduğu gibi minimum 80cm genişlik ve 1 mt. yükseklikte, maksimum 5mt. genişlik ve 4mt. yükseklikte uygulanabilir. Yan kanal rayları alüminyum olduğu için daha büyük ölçülerde aşınma, yırtılma gibi zamanla problemler yaratabilir. Alüminyum kepenklerde renk seçenekleri gri ve beyaz olmak üzere kısıtlıdır. 

Kepenklerimize uzaktan kumanda, buton, anahtarlı şalter ve şifreli geçiş kontrol sistemleri bağlanabilmektedir.

Her iki sistemde de elektrik kesintisine karşı manuel açma kolu (Redüktör kolu) hediyemizdir.

Ayrıca kullanıcı isteği doğrultusunda kesintisiz güç kaynağı (UPS) ile de desteklenerek yaklaşık 3 güne kadar elektrik kesintisinden etkilenmeden ürününüzü rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

ÜCRETSİZ KEŞİF

 KALİTELİ ÜRÜN VE MONTAJ

 HIZLI TESLİMAT